Hakkımızda

Litesoft Yazılım Hizmetleri olarak 2019 yılında teknolojik dönüşüm ve yazılım alanında hizmet vermek amacıyla kurulduk. Profesyonel iş anlayışımızla, insana ve teknolojiye verdiğimiz değer doğrultusunda uzman kadromuzla dijital dönüşüm ve yazılım alanında işletmelere yönelik çözümler ve yenilikler sunmaya devam etmekteyiz. İşletmelere yönelik; ERP entegrasyonları, Web yazılımları, hızlı satış yazılımları, mobil yazılımlar, el terminali yazılımları, e-ticaret entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları, pos entegrasyonları, banka entegrasyonları ile hizmet ve servis yelpazemizi genişlettik. Litesoft Yazılım Hizmetleri olarak alanında lider firmalarla çalışmakta, teknoloji sektöründe güçlü yerimizi korumaktayız.

Vizyonumuz

Teknoloji dünyasının parlayan yıldızı olmak, farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerimizle geleceği tasarlamak, ülkemizde ve yurtdışında liderliğimizi daha ileriye taşımak.

Misyonumuz

Hedeflerimiz doğrultusunda tutku ve özenle çalışıyoruz. İş ortaklarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte olan bağımızı daima canlı tutarak işlerin çeviklik ilkesi ile ilerlemesini sağlıyoruz. Geleceği tasarlamak adına kendimizi sürekli geliştiriyor ve bilgi birikimlerimizi sürekli artıyoruz.